tel 504 230 328

Jesteś mieszkańcem Nałęczowa lub tych okolic, kuracjuszem w jednym z nałęczowskich ośrodków wypoczynkowych, turysto ? Potrzebujesz transportu w dowolnie wybrane miejsce? Skorzystaj z usług przewozowych Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów już teraz!

Świadczę usługi wynajęcia samochodu wraz z kierowcą na dłuższy czas i na dłuższe trasy - możliwość negocjacji cenowych, dla stałych klientów przewidziane są bonusy


Jadąc taksówka Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Auto spełnia wszystkie wymogi prawne dotyczące bezpieczeństwa. Wykwalifikowany kierowca posiada wieloletnie doświadczenie, prowadzi pojazdy z zachowaniem wszystkich zasad bezpiecznego ruchu na drodze. Z nami dojedziesz bezpiecznie.

Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów to nie tylko przewóz osób i bagaży. Jesteś turystą, chcesz odwiedzić ciekawe miejsca w Nałęczowie i okolicy, dowiedzieć się gdzie warto zatrzymać się na chwilę – zamów Taxi Nałęczów. Nie trać czasu na studiowanie mapy czy informatorów turystycznych w poszukiwaniu ciekawych miejsc. Zaufaj nam i zwiedzaj Miasto oraz okolice w komfortowych warunkach.