tel 504 230 328

Jesteś mieszkańcem Nałęczowa lub tych okolic, kuracjuszem w jednym z nałęczowskich ośrodków wypoczynkowych, turysto ? Potrzebujesz transportu w dowolnie wybrane miejsce? Skorzystaj z usług przewozowych Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów już teraz!

Świadczę usługi wynajęcia samochodu wraz z kierowcą na dłuższy czas i na dłuższe trasy - możliwość negocjacji cenowych, dla stałych klientów przewidziane są bonusy


Jadąc taksówka Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Auto spełnia wszystkie wymogi prawne dotyczące bezpieczeństwa. Wykwalifikowany kierowca posiada wieloletnie doświadczenie, prowadzi pojazdy z zachowaniem wszystkich zasad bezpiecznego ruchu na drodze. Z nami dojedziesz bezpiecznie.

Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów to nie tylko przewóz osób i bagaży. Jesteś turystą, chcesz odwiedzić ciekawe miejsca w Nałęczowie i okolicy, dowiedzieć się gdzie warto zatrzymać się na chwilę – zamów Taxi Nałęczów. Nie trać czasu na studiowanie mapy czy informatorów turystycznych w poszukiwaniu ciekawych miejsc. Zaufaj nam i zwiedzaj Miasto oraz okolice w komfortowych warunkach.

Kursy na zamówienie

Potrzebujesz transportu? Musisz się szybko dostać do pracy? Odebrać lub zawieść dziecko do szkoły? Pojechać do lekarza? Podjechać do koleżanki, cioci, wujka, mamy? Skorzystaj z przewozu Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów.

 

Zobacz więcej

Kursy na lotnisko

Planujesz  wyjazd lub przyjazd z Lotniska Lublin skorzystaj z usług Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów . Port lotniczy Lublin to międzynarodowy port lotniczy położony 10 km na wschód od centrum Lublina, w mieście Świdnik.

 

Zobacz więcej

Zakupy z dowozem

Nikt nie zna okolicy tak jak doświadczony kierowca Taxi Blue - Taxi Nałęczów. Polecimy ci najlepsze lokale w okolicy. Naszą taksówką dotrzesz tam szybko i bezpiecznie. Jeśli jednak masz ochotę zjeść w domu, z Taxi Nałęczów to nie problem

 

Zobacz więcej

Kursy na dworzec PKP

Dworzec kolejowy PKP Nałęczów usytuowany jest poza miastem. Stacja kolejowa Nałęczów położona jest w Drzewcach w odległości  ok. 4 km od centrum miasta Nałęczów. Zamów naszą usługę Kursy na dworzec PKP Nałęczów a zawieziemy na konkretną godzinę

 

Zobacz więcej

Taxi bagażowe

Nie posiadasz pojazdu a potrzebujesz przewieźć bagaż, torby, walizki, zakupy? Zadzwoń po Taxi Nałęczów i zamów transport bagażu. Do Twojej dyspozycji dostępne  auto w którym bez problemu zmieszczą się  wszelkie paczki, plecaki, siatki z zakupami itd.

 

Zobacz więcej

Obsługa imprez

Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów zajmuje  się obsługą imprez okolicznościowych. Gościom imprezy zapewniamy sprawny dojazd na miejsce i bezpieczny powrót do domu. Jesteśmy także do dyspozycji  podczas trwania przyjęcia

 

Zobacz więcej