tel 504 230 328

Jesteś mieszkańcem Nałęczowa lub tych okolic, kuracjuszem w jednym z nałęczowskich ośrodków wypoczynkowych, turystą? Potrzebujesz transportu w dowolnie wybrane miejsce? Skorzystaj z usług przewozowych Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów już teraz!

Świadczymy usługi wynajęcia samochodu wraz z kierowcą na dłuższy czas i na dłuższe trasy. Udostępniamy możliwość negocjacji cenowych, dla stałych klientów przewidziane są bonusy.

Jadąc taksówka Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów, możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach. Auto spełnia wszystkie wymogi prawne dotyczące bezpieczeństwa. Wykwalifikowany kierowca posiada wieloletnie doświadczenie, prowadzi pojazdy z zachowaniem wszystkich zasad bezpiecznego ruchu na drodze. Z nami dojedziesz bezpiecznie.

Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów to nie tylko przewóz osób i bagaży. Jesteś turystą, chcesz odwiedzić ciekawe miejsca w Nałęczowie i okolicy, dowiedzieć się, gdzie warto zatrzymać się na chwilę – zamów Taxi Nałęczów. Nie trać czasu na studiowanie mapy czy informatorów turystycznych w poszukiwaniu ciekawych miejsc. Zaufaj nam i zwiedzaj miasto oraz okolice w komfortowych warunkach.

Kompleksowe usługi transportowe w Nałęczowie

Nasza oferta jest niezwykle szeroka. Dopasowujemy szczegóły usług transportowych do potrzeb danego klienta. Wybierasz się na wycieczkę większą liczbą osób i potrzebujesz skorzystać z dwóch taksówek lub dużego samochodu? Nie ma problemu! Ustalamy wszelkie kwestie podczas rozmowy telefonicznej.

Przewozimy bagaże, pojedyncze osoby czy grupy ludzi wracające ze zorganizowanych imprez. Czasami zakres naszych usług transportowych wykracza poza Nałęczów. Możemy zrealizować przejazdy na trasie wskazanej przez klienta. Do obliczenia ceny takiej podróży wykorzystujemy nasz taryfikator, z którym można zapoznać się jeszcze przed zamówieniem usługi.

Wygodne samochody i przyjaźni kierowcy

Wygoda ma ogromne znaczenie podczas korzystania z usług transportowych, zwłaszcza gdy chodzi o dłuższe przejazdy, np. na lotnisko. Z tego powodu dbamy o to, by nasze pojazdy były komfortowe i czyste. Sprawdzamy ich stan każdego dnia, tak, aby zapewnić naszym klientom maksymalnie wysoką jakość usług. Jeśli przez przypadek zostawisz torebkę czy inny przedmiot w aucie – nic straconego! Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i odebrać zaginiony przedmiot w siedzibie lub innym miejscu, ustalonym indywidualnie.

Nasi kierowcy dbają o to, by atmosfera podczas przejazdu była przyjazna. Z chęcią wskażą oni największe atrakcje turystyczne, nie tylko w Nałęczowie, lecz także okolicach. Jeśli wolisz milczeć – żaden problem! Działamy tak, by zapewnić Ci maksymalny komfort podróży.

Kursy na zamówienie

Taksówka

Potrzebujesz transportu? Musisz się szybko dostać do pracy? Odebrać lub zawieźć dziecko do szkoły? Pojechać do lekarza? Podjechać do koleżanki, cioci, wujka, mamy? Skorzystaj z przewozu Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów.

 

Zobacz więcej

Kursy na lotnisko

Taksówka

Planujesz wyjazd lub przyjazd z Lotniska Lublin? Skorzystaj z usług Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów. Port lotniczy Lublin to międzynarodowy port lotniczy położony 10 km na wschód od centrum Lublina, w mieście Świdnik.

 

Zobacz więcej

Zakupy z dowozem

Taksówka

Nikt nie zna okolicy tak jak doświadczony kierowca Taxi Blue – Taxi Nałęczów. Polecimy Ci najlepsze lokale w mieście. Naszą taksówką dotrzesz tam szybko i bezpiecznie. Jeśli jednak masz ochotę zjeść w domu, z Taxi Nałęczów to nie problem.

 

Zobacz więcej

Kursy na dworzec PKP

Taksówka

Dworzec kolejowy PKP Nałęczów usytuowany jest poza miastem. Stacja kolejowa Nałęczów położona jest w Drzewcach w odległości ok. 4 km od centrum miasta Nałęczów. Zamów naszą usługę Kursy na dworzec PKP Nałęczów, a zawieziemy Cię na konkretną godzinę

 

Zobacz więcej

Taxi bagażowe

Taksówka

Nie posiadasz pojazdu, a potrzebujesz przewieźć bagaż, torby, walizki, zakupy? Zadzwoń po Taxi Nałęczów i zamów transport bagażu. Do Twojej dyspozycji dostępne jest auto, w którym bez problemu zmieszczą się wszelkie paczki, plecaki, siatki z zakupami itd.

 

Zobacz więcej

Obsługa imprez

Taksówka

Taxi Blue – Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów zajmuje się obsługą imprez okolicznościowych. Gościom imprezy zapewniamy sprawny dojazd na miejsce i bezpieczny powrót do domu. Jesteśmy także do dyspozycji podczas trwania przyjęcia.

 

Zobacz więcej