tel 504 230 328

Planujesz  wyjazd lub przyjazd z Lotniska Lublin skorzystaj z usług Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów . Port lotniczy Lublin to międzynarodowy port lotniczy położony 10 km na wschód od centrum Lublina, w mieście Świdnik. Nasz kierowca odbierze Państwa z lotniska w Świdniku lub bezpiecznie na  nie dostarczy. W razie potrzeby pomoże Państwu z bagażem, może odprowadzić Państwa do samej bramki i z stamtąd odebrać. W przypadku zamówienia odbioru z lotniska i opóźnień lotu Taxi Nałęczów będzie na Państwa czekać do skutku.

Kursy na lotnisko Lublin - taxi Nałęczów


Nie trać czasu na szukanie miejsc, zadzwoń i ciesz się zaoszczędzonym w ten sposób czasem. Zamów usługę kurs na  lotnisko Lublin, a bez względu na porę dnia nasz kierowca będzie do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do rezerwacja usługi Kurs na lotnisko z wyprzedzeniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kursy na zamówienie

Potrzebujesz transportu? Musisz się szybko dostać do pracy? Odebrać lub zawieść dziecko do szkoły? Pojechać do lekarza? Podjechać do koleżanki, cioci, wujka, mamy? Skorzystaj z przewozu Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów.

 

Zobacz więcej

Kursy na lotnisko

Planujesz  wyjazd lub przyjazd z Lotniska Lublin skorzystaj z usług Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów . Port lotniczy Lublin to międzynarodowy port lotniczy położony 10 km na wschód od centrum Lublina, w mieście Świdnik.

 

Zobacz więcej

Zakupy z dowozem

Nikt nie zna okolicy tak jak doświadczony kierowca Taxi Blue - Taxi Nałęczów. Polecimy ci najlepsze lokale w okolicy. Naszą taksówką dotrzesz tam szybko i bezpiecznie. Jeśli jednak masz ochotę zjeść w domu, z Taxi Nałęczów to nie problem

 

Zobacz więcej

Kursy na dworzec PKP

Dworzec kolejowy PKP Nałęczów usytuowany jest poza miastem. Stacja kolejowa Nałęczów położona jest w Drzewcach w odległości  ok. 4 km od centrum miasta Nałęczów. Zamów naszą usługę Kursy na dworzec PKP Nałęczów a zawieziemy na konkretną godzinę

 

Zobacz więcej

Taxi bagażowe

Nie posiadasz pojazdu a potrzebujesz przewieźć bagaż, torby, walizki, zakupy? Zadzwoń po Taxi Nałęczów i zamów transport bagażu. Do Twojej dyspozycji dostępne  auto w którym bez problemu zmieszczą się  wszelkie paczki, plecaki, siatki z zakupami itd.

 

Zobacz więcej

Obsługa imprez

Taxi Blue - Waldemar Gronkowski Taxi Nałęczów zajmuje  się obsługą imprez okolicznościowych. Gościom imprezy zapewniamy sprawny dojazd na miejsce i bezpieczny powrót do domu. Jesteśmy także do dyspozycji  podczas trwania przyjęcia

 

Zobacz więcej